ДОСТАВКА З AlpinePro

AlpinePro

Країна: Чехія

Товари: Одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 50% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
AlpinePro.cz HP

AlpinePro - кращий бренд одягу для активного відпочинку

Відомий чеський виробник спортивного екіпірування доводить, що навіть в горах, на звивистих трекінгових трасах можна виглядати стильно. Alpinepro.cz - одяг для тих, хто шукає пригод, в чиїх жилах вирує адреналін від однієї лише думки про спуски на гірськолижних трасах, проходження складних маршрутів.

В офіційному інтернет-магазині AlpinePro купити можна все для туризму, активного відпочинку, зимових видів спорту. Даний виробник є офіційним партнером олімпійської збірної Чехії більше 10 років. А що може бути кращим доказом професіоналізму, як не реальне підтвердження функціональності запропонованої продукції на практиці?

Одяг від Альпін Про - це:

  • висока якість;
  • безліч цікавих дизайнів;
  • прийнятна ціна.

Відповідність високим вимогам

AlpinePro - бренд з розробки та виробництва гірськолижного та міського одягу, аксесуарів і туристичного спорядження. До предметів гардероба для активного відпочинку набагато більше вимог, ніж до повсякденних нарядів. Крім краси та оригінальності тут повинна бути зручність, практичність, довговічність, функціональність і здатність захистити власника від різних погодних змін.

Чеський виробник підготував одяг і взуття для реалізації принципу тришаровості - головного правила підбору екіпіровки для туризму та спорту:

  • базовий шар - футболки, майки, термобілизна, шкарпетки;
  • утеплюючий - легкі кельми, толстовки, утеплені штани, флісові кофти, джемпери, стьобані куртки, шапки;
  • захисний - вологостійкі куртки, гідрофобні черевики.

У AlpinePro купити ви зможете допоміжні аксесуари (окуляри, шарфи, рюкзаки та ін.). Матеріали одягу підібрані ідеально, щоб справлятися з відведенням вологи від тіла, сприяти терморегуляції і захисту від низьких температур, вітру і вологи. Ідеальний крій, продумані склади тканини сприяють свободі рухів і повному комфорту людини при найінтенсивніших навантаженнях.

Купити якісне обмундирування AlpinePro легко можуть жителі Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Дніпра, Запоріжжя без необхідності виїзду за кордон. Достатньо відвідати офіційний сайт, вибрати відповідний одяг з каталогу і довірити відправку сервісу myMeest. Це дієвий спосіб розширити межі онлайн-шопінгу, заощадити на міжнародній доставці шляхом консолідації відправлень від декількох інтернет-магазинів Китаю, США, Європи в одну збірну посилку.