ДОСТАВКА З Amazon.de

Amazon.de

Країна: Німеччина

Товари: Всі групи товарів

Знижки до 50% (Оновлено 12.03.2019)  

ПЕРЕЙТИ

Безымянный

Інтернет-гіпермаркет Amazon відомий на весь світ для тих, хто так чи інакше стикався з покупками в інтернеті. Для тих, хто тільки починає своє знайомство з он-лайн шопінгом, пропонуємо поринути у світ цивілізованих покупок товарів необхідних для повноцінного життя.

Найбільший європейський торговий інтернет-майданчик Amazon.de знаходиться в Німеччині і пропонує величезний асортимент нових і б/у товарів від німецьких та європейських продавців, починаючи від одягу і цифрової техніки та закінчуючи товарами для дому та авто.

Хочемо зазначити, що інтернет-магазин Amazon не здійснює доставку товарів в Україну! Сервіс доставки myMeest допомагає вирішити цю проблему.

Зареєструвавшись на нашому сайті www.mymeest.com Ви отримуєте свій ID-номер, який обов’язково вказуйте біля імені або прізвища при реєстрації в інтернет-магазині Amazon. Також, при здійсненні покупки з Amazon.de, в графі адреси доставки (отримувача) вказуєте свою віртуальну адресу в Німеччині (Langenhahner Strasse 41a,56457 Westerburg,Deutschland). Це адреса складу myMeest в Німеччині, з якого ми в терміни до двох тижнів доставляємо Ваші покупки в Україну. (Більше про доставку з Німеччини дізнайтесь на нашому сайті www.mymeest.com в розділі «Про нас та тарифи/Німеччина»).

Ті хто уже зареєстрований на Amazon.com можуть без проблем увійти в свій аканут на Amazon.de під тим же логіном та паролем. Структура німецького сайту однакова з американською і має англомовну версію.

Для тих хто тільки хоче зареєструвати на Amazon.de пропонуємо посилання на матеріал від сайту AboutAmazon, де ви знайдете детальну інструкцію про те, як зареєструватись і здійснити покупку в інтернет-магазині Amazon.