ДОСТАВКА З Amazon.de

Amazon.de

Країна: Німеччина

Товари: Всі групи товарів

Знижки до 10% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
Безымянный

Чи можлива доставка з Амазону в Україні?

Інтернет-гіпермаркет Amazon відомий на весь світ майданчик для розміщення оголошень про продаж нових та вживаних товарів. Інформація про Амазон відома всім, хто так чи інакше стикався з покупками в Інтернеті. Amazon - сайт, на якому Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте. Асортимент товарів вражає своєю різноманітністю. Для тих, хто тільки починає своє знайомство з онлайн шопінгом, пропонуємо зануритися в світ цивілізованих покупок товарів необхідних для повноцінного життя. Заснований в США, сьогодні інтернет-магазин доступний в багатьох країнах Європейського Союзу. А з сервісом myMeest доставка з Амазону стає доступною і українським громадянам.

Один із найбільших європейських торгових інтернет-майданчиків Amazon.de знаходиться в Німеччині і пропонує величезний асортимент нових та б/в товарів від німецьких і європейських продавців, починаючи від одягу і цифрової техніки і закінчуючи товарами для дому та авто.

Amazon - доставка в Україну

Як згадувалося вище, інтернет-магазин доставка з Амазону в Україну не здійснюється! Сервіс доставки myMeest допоможе вирішити цю проблему.

Зареєструвавшись на нашому сайті www.mymeest.com Ви отримуєте свій ID-номер, який обов'язково вказується в імені або прізвищі при реєстрації в інтернет-магазині Amazon. Також, при здійсненні покупки з Amazon.de, в графі адреса доставки (одержувача) потрібно вказувати свою віртуальну адресу в Німеччині (Langenhahner Strasse 41a, 56457 Westerburg, Deutschland). Це адреса складу myMeest в Німеччині, з якого ми в терміни до двох тижнів доставляємо Ваші покупки в Україну (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Івано-Франківськ та інші населені пункти).

При необхідності наші співробітники в Німеччині можуть перевірити посилку, сфотографувати товар, зняти заміри. Це дозволить уникнути розчарування в разі, якщо доставлене з Amazon замовлення, не буде відповідати опису або Вашим очікуванням.

Доставка з Amazon.de: тонкощі оформлення

Ті, хто вже зареєстрований на Amazon.com, можуть без проблем увійти в свій аканут на Amazon.de під тим самим логіном і паролем. Структура німецького сайту така ж, як і американського. Має англомовну версію.

Для тих, хто тільки хоче зареєструватися на Amazon.de, в Інтернеті пропонується багато інформації на цю тему. Також легко вдасться знайти інструкцію, як замовляти з Амазон.