ДОСТАВКА З Answear

Answear

Країна: Польща

Товари: Одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 30% (Оновлено 08.01.2020)  

ПЕРЕЙТИ
answear

Ансвер - інтернет-магазин одягу і не тільки

Торговий майданчик Answear (ансвер) - інтернет-магазин одягу, взуття, аксесуарів, товарів для краси, де представлена ​​продукція більше 200 брендів. Більше не потрібно витрачати час на виснажливі походи по офлайн магазинах або шукати відповідний товар по різних сайтах. Все, що Вам потрібно - це відвідати польський інтернет-магазин Answear.pl.

Будучи активним онлайн-покупцем, Ви, напевно, звернули увагу на той факт, що аналогічний сайт існує і в Україні. Але асортимент товарів не завжди збігається, на польському сайті більше новинок, частіше проводяться розпродажі. А, як показують відгуки наших постійних клієнтів, трапляється і таке, що польський магазин Answear пропонує ціну певного товару нижчу, ніж аналогічного в українському магазині. Навіть з огляду на вартість доставки, Ви можете заощадити. Якщо ж консолідувати покупки з різних магазинів, то європейський шопінг обходиться зовсім недорого.

Answear - інтернет-магазин широких можливостей

Отже, Ви перейшли на польський сайт. Тепер перед Вами відкривається необмежена кількість цікавих пропозицій. На одному майданчику Ви знайдете товари для жінок і чоловіків, для дітей, різноманітні категорії, розміри. Порадує і ціновий діапазон. Одяг Answear доступний, адже коштує недорого.

Як же оформити замовлення на сайті? Адже доставка здійснюється тільки по самій Польщі. Тут на допомогу приходить зручний сервіс myMeest, створений для тих, хто хоче користуватися усіма привілеями світового шопінгу. Заповнивши просту форму, Ви стаєте повноцінним користувачем сервісу.

Як замовити доставку з Answear в Україні?

Реєструючись на сайті, в графі ПІБ потрібно вказати присвоєний Вам ідентифікаційний номер. А в графі адреса - адресу нашого складу в Польщі, куди надходять всі покупки. Оплата здійснюється онлайн Вашою платіжною карткою. Якщо все вірно оформлено, Аnswear магазин надішле номер декларації, за якою можна відстежувати пересування товару по Польщі. А після того, як посилка буде доставлена ​​на склад і перенаправлена в Україну (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Івано-Франківськ та ін.), ви вже отримаєте номер ТТН від компанії «Meest Express». Як бачите, все досить просто і доступно. Ми працюємо для того, щоб Ви насолоджувалися якісними речами з Європи за найдоступнішими цінами. Таких пропозицій більше не знайдете.