ДОСТАВКА З Bershka

Bershka

Країна: Іспанія

Товари: Чоловічий та жіночий одяг, взуття, аксесуари

Знижки до 50% (Оновлено 12.03.2019)  

ПЕРЕЙТИ

бершка скан

Особливістю одягу та взуття від Bershka в першу чергу є стильність, креативність і актуальність колекції, які відповідають всім новітнім модним тенденціям, і є практичним втіленням образу сучасної людини-космополіта.

Бренд Bershka безумовно орієнтований на молодих людей, які знають про останні модні тенденції і зацікавлені в музиці, соціальних мережах і нових технологіях. Це модний чоловічий та жіночий одяг в стилі casual. Асортимент продукції створює широкий спектр товарів, починаючи від повсякденного одягу , одягу для спорту і до більш модних і вишуканих речей.
Розділ присвячений жіночому одягу має дві лінії продукції: Bershka і BSK. Перша лінія акцентується на актуальну моду і включає в себе сучасні тренди. Вона має широкий асортимент джинсового одягу, вечірній одяг, спортивний одяг та останні модні тенденції. BSK є брендом для молоді і підлітків, і завжди обслуговує інтереси і потреби цієї групи клієнтів, в основі колекцій лежать музичні вподобання, поп- кумири, рок-зірки і так далі.

Чоловічий розділ пропонує набагато більше, ніж просто модні джинси, - це своєрідний мікс різних напрямів вуличної моди, який підійде на всі випадки життя. Лінія продукції включає речі для повсякденного користування, для спорту і модні новинки.

Важливо: безкоштовна доставка до нашого складу при сумі замовлення від 40 євро.