ДОСТАВКА З BLANCO

BLANCO

Країна: Іспанія

Товари: Жіночий одяг, взуття, аксесуари, сумки, біжутерія

(Оновлено 09.11.2018)  

ПЕРЕЙТИ

доставка з BLANCO

BLANCO - одна з провідних іспанських компаній в індустрії моди та представляє широкий асортимент жіночого одягу, взуття і аксесуарів. Бренд орієнтований на молодих жінок сучасного міста, які сприймають одяг як форму самовираження. Продукція компанії відображає останні тенденції в напрямі High Street моди, реагуючи на попит і потреби ринку та відзначається конкурентними цінами.

Одяг від BLANCO створює образ  стильної та елегантної жінки, це симбіоз модних тенденцій, підкреслений  вишуканою стриманістю моделей. Простота форм і лаконічність елементів одягу розбавляються яскравістю аксесуарів - це фірмовий стиль від BLANCO.

Асортимент інтернет-магазину задовольнить смаки найвибагливіших модниць, тут Ви знайдете  сукні, блузи, кофти, вечірні плаття, топи, брюки, сорочки, шорти, футболки, куртки, пальто, светри і реглани, а також джинсовий одяг. В асортименті також представлена білизна та одяг для пляжу. Великою гордістю компанії є лінія аксесуарів: жіночі сумки, гаманці, кладчі, галантерея, біжутерія та ювелірні вироби.

В інтернет-магазині в кінці сезону діють знижки, які сягають до 70%.