ДОСТАВКА З Brand alley

Brand alley

Країна: Італія

Товари: Одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 80% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
brandalley[1]

Brand Alley - розпродаж дизайнерських товарів

Для тих, хто цінує свій час, прагне виглядати стильно і завжди бути на хвилі останніх тенденцій в світі моди, створений мультибрендовий інтернет-магазин закритих розпродажів Бренд Алей. Це своєрідний клуб користувачів, чия пристрасть - шопінг.

Brand Alley - сайт-каталог товарів відомих світових брендів. Тут знайдуться пропозиції понад 600 виробників. Benetton, Gucci, Prada, Ferragamo, Nike, Camaieu, Celio - одяг, взуття, предмети інтер'єру по знижці 80-90%!

Концепція доступності

Brand alley - інтернет-магазин постійних знижок. На відміну від розпродажів для закритого кола користувачів, тут товар доступний усім. Не обов'язково попередньо реєструватися, чекати строго призначений час і в обмежений термін (сутки / двое) здійснювати покупки.

На онлайн-майданчику представлений мікс залишків минулих колекцій, дорогого одягу відомих будинків моди, casual речі середнього цінового сегмента. Товари згруповані за розмірами, минулими сезонами, розділені на категорії для жінок, чоловіків, дітей і т.д.

Brand Alley - одяг, аксесуари, товари для дому преміум-сегмента. Це справжній помічник в організації побуту, створення стильних луків, адже в одному місці можна купити все необхідне. І це з масою переваг:

  • відмінна ціна. Тільки фірмове взуття, одяг зі знижкою до 90%. Компанія активно співпрацює з перевіреними брендами безпосередньо, що гарантує справжність товарів і хорошу вартість. На підтвердження - маса позитивних відгуків від користувачів на тематичних форумах;
  • індивідуальний підхід до постійних клієнтів. Вам нагадають про майбутні свята, порекомендують вибрати подарунок, запропонують класні ідеї;
  • поради по красі;
  • завжди в тренді. На сайті знайдуться товари нових і попередніх колекцій іменитих дизайнерів.

Купити наряд в Brand Alley можуть користувачі будь-якої точки України при співробітництві з сервісом myMeest. Інтернет-продажі допомагають розширити межі шопінгу, а ми робимо все, щоб замовлення було доставлено до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Дніпра, Запоріжжя максимально швидко.

Компанії-представництва холдингу Meest відкривають доступ до будь-яких онлайн-майданчиків продажів Європи, Китаю, США. Замовлення з Brand Alley можна консолідувати з покупками на інших сайтах, отримати одну посилку, значно знизивши витрати на доставку. Все це без додаткових складнощів і турбот для вас!