ДОСТАВКА З Cropp

Cropp

Країна: Польща

Товари: Молодіжний одяг, взуття та аксесуари.

Знижки до 15% (Оновлено 08.01.2020)  

ПЕРЕЙТИ
Безымянный

Cropp - інтернет-магазин для стильних і сучасних

Великі колекції предметів гардероба для молоді представляє в Україні торгова марка Cropp Town. Тут знайдуть для себе стильні рішення амбітні індивідуалісти. Світшоти, толстовки, джинси, кросівки, більш стримані і суворі туфлі на підборах - Cropp (Польща) порадує прихильників вуличного і кежуал стилю.

Завжди в тренді

Cropp - інтернет-магазин модних товарів. Будь-які зміни в фешн-індустрії знаходять своє відображення в оновленні асортименту. У ньому переважає вільне поєднання різних напрямків, повна демократичність. Засновники торговельної площадки керувалися головними принципами:

  • комфорт клієнта - практичність речі. Почуття безмежної свободи і легкості;
  • вираження індивідуальності. Створити справді гармонійний образ вдасться тільки з нуля, не копіюючи когось, а довірившись своєму смаку і почуттю стилю. Знайти способи реалізації дозволить багатий асортимент продукції Cropp (сайт структурований на розділи);
  • ефектність. Повсякденний одяг в поєднанні з оригінальними аксесуарами приверне увагу до вашої персони. Сміливість, свобода, природність - не потрібен навіть епатаж і кітч, щоб виділитися з натовпу.

У магазині Cropp можна замовити  предмети гардероба для створення сміливих, яскравих, часом ексцентричних образів. Тут кожен підліток знайде відповідність своїм уявленням про ідеально продуманий стиль.

Купити одяг «стрітстайла», кежуал з акцентами на практичність і зручність, речі спортивного стилю - за всім цим в Cropp. Доставка можлива в будь-який куточок України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Івано-Франківськ).

Ексклюзив у вільному доступі

Cropp - інтернет-магазин польського бренду, де ви знайдете сміливі комбінації одягу урбаністичних стильових концепцій. Вам навіть не потрібно самостійно купувати товар, переживати про мовний бар'єр і можливу плутанину, оплачувати дорогу пересилку. Послуга Shop Service від myMeest дає можливість розширити межі вашого іноземного онлайн шопінгу.

Купівля в європейському магазині зводиться до простого підбору товару на сайті Cropp - замовити, оформити придбання та доставити його, консолідувати з замовленнями з інших іноземних ресурсів допоможуть фахівці сервісу myMeest. Комісія за здійснення операції - 10% від вартості замовлення. Ваш спокій, безпека фінансів і прямі покупки оригінальних речей в Cropp, доставка на поріг будинку - виправдані вкладення у власний комфорт.