ДОСТАВКА З Esprit

Esprit

Країна: Франція

Товари: Чоловічий та жіночий одяг

Знижки до 10% (Оновлено 08.01.2020)  

ПЕРЕЙТИ
доставка з esprit

Доставка з Esprit - порадуйте себе якісними товарами

Торгова марка Esprit - один з найвідоміших у всьому світі брендів, які виробляють одяг в стилі Casual. Асортимент продукції відрізняється багатим вибором моделей і широкою розмірною сіткою. Одяг Esprit - це штани, джинси, футболки, верхній одяг, взуття та багато інших категорій для чоловіків і жінок. При цьому відгуки покупців про якість товарів дуже хороші. Він відрізняється відмінною якістю матеріалів, стильними лекалами, актуальними фасонами і тривалим терміном експлуатації. При всіх своїх позитивних сторонах знаходиться продукція в середньому ціновому діапазоні.

На жаль, в Україні купити одяг Esprit не так просто, оскільки офіційних магазинів не багато, а онлайн представництва немає. Якщо ж Ви все-таки хочете порадувати себе обновкою, то не варто відмовлятися від цього бажання. Все, що Вам потрібно - це доставка з Esprit за допомогою нашого сервісу myMeest.

Esprit - каталог для онлайн покупок

У багатьох країнах Європи обов'язково існує бренду Esprit офіційний сайт, на якому користувачі можуть не тільки переглянути каталог продукції, а й, підібравши потрібну модель, замовити її онлайн. Ми відкриваємо таку можливість і нашим клієнтам. Зареєструвавшись на сайті myMeest, Ви отримуєте адресу доставки в багатьох країнах Європи. Саме його потрібно вказувати в формі оформлення замовлення. Всі товари, замовлені через Esprit інтернет-магазин, надходять на наш склад в тій чи іншій країні, після чого сортуються (при необхідності консолідуються з іншими Вашими покупками) і відправляються в Україну (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінниця, Івано-Франківськ та ін.).

Які додаткові переваги отримують користувачі нашого сервісу:

  1. Найширший Еспріт каталог з новинками, а також акціями і розпродажами. В офлайн магазинах Ви не знайдете всіх одиниць, представлених на офіційному сайті.
  2. Оцінка товару до його відправки в Україну. При необхідності наш співробітник перевірить товари з посилки, сфотографує їх, проведе необхідні виміри. Якщо товар не підійде, можна відразу оформити повернення.
  3. Якщо Ви одночасно робите покупки з декількох магазинів в одній країні, то консолідуйте покупки, щоб заощадити на доставці.
  4. Завдяки широкій мережі відділень компанії «Meest Express» товари Esprit купити можуть навіть жителі найвіддаленіших населених пунктів.