ДОСТАВКА З Kiabi

Kiabi

Країна: Іспанія

Товари: Одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 50% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
kiabi

Кіабі або як комплексно поповнити гардероб

Європейська мережа магазинів Кіабі - це модний одяг для всієї родини. Тепер не потрібно днями ходити по магазинах в пошуках якісних предметів гардероба, виснажливого зіставлення стилів, дизайнів. В один клік інтернет- магазин Kiabi дозволяє провести шопінг з будь-якого куточка України.

Лідеру по поставкам модного одягу є що запропонувати:

  • варіативний асортимент. Все для всіх членів сім'ї - від шкарпеток до головних уборів, натільної білизни і верхнього одягу, взуття та аксесуарів;
  • кожна колекція розроблена креативними дизайнерами (дизайн бюро у Франції). Це не однотипний одяг мас-маркету, який легко знайти на інших сайтах, а оригінальні моделі светрів з аплікаціями, різдвяними візерунками, тематичним декором. Дизайн захоплює і приводить у захват навіть найменших користувачів;
  • унікальний крій і пошиття. Цікаві принти на тематичних комплектах одягу для дитини, тата і мами, однаковий фасон для різних розмірів (від немовлят до дорослих). Варто речі Kiabi купити, щоб презентувати ідентифікацію всіх членів сім'ї. Круте рішення!
  • бездоганний стиль. Тільки сучасні напрямки, ідеальне поєднання кольору, фактури і орнаментів.

Разом дешевше

Одяг Кіабі пропонується за доступними цінами. Доступність - не відображення поганої якості, а результат прямих поставок товару від виробника і вдалого маркетингу компанії. На сайті представлені всілякі товари для дітей і дорослих, для привнесення затишку і комфорту в дім. Тут є навіть купальні костюми і одяг для пляжу. У такому вбранні ви станете законодавицею пляжної моди. Купивши комплексно різнотипну продукцію в Kiabi, доставка буде набагато вигіднішою, ніж відокремлені придбання. Великі замовлення будуть передумовою до вигідних знижок, а постійний моніторинг офіційного сайту дозволить не пропустити розпродажі і акції.

Ще один секрет вдалого онлайн-шопінгу - співпраця з сервісом myMeest. Взуття, жіночий одяг, чоловічі костюми, піжами і т.д. з сайту Kiabi.es можна оформити в одну посилку з товаром з магазинів Китаю, США. З Kiabi доставка можлива в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Одесу, Дніпро, Запоріжжя та більш віддалені регіони України. Зарубіжні посилки відвантажують компанії-представництва Meest, а по країні розвозить оператор Meest Express. Це відмінний спосіб економії, адже ви безпосередньо можете вивчати на сайті Кіабі знижки, замовляти товар без посередників.