ДОСТАВКА З Medicine

Medicine

Країна: Польща

Товари: Чоловічий та жіночий одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 60% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ

доставка з Medicine

Medicine - популярна польська марка чоловічого і жіночого одягу, яка в свій час народилася від ребрендингу не менш популярного в Польщі бренду Reporter. Основним напрямом представленим в асортименті продукції є casual. Речі від Medicine сподобаються не тільки молоді, а й категорії 30-40 літніх клієнтів, які хочуть виглядати сучасно, модно і стильно.

Одяг розробляється молодими дизайнерами, часто до створення нових моделей залучаються дизайнери-фрілансери, тому вся продукція від Medicine вирізняється особливою оригінальністю та індивідуальністю. Колекції вбирають різноманітні актуальні модні тенденцій і віяння, у створенні одягу використовуються сучасні фактури тканин, матеріали, принти.

Всі речі від Medicine дуже зручні і практичні, одразу подобаються своєю якістю, велика увага приділяється деталям, елементам одягу, ергономіці.  У виробництві одягу використовуються якісні матеріали та надійна швейна фурнітура (замки, гудзики, застібки).  Одягу від Medicine притаманний перфекціонізм, бренд намагається створювати продукцію, яка гарно виглядає, відмінно сидить і добре носиться.