ДОСТАВКА З My protein

My protein

Країна: Чехія

Товари: Товари для здоров'я

Знижки до 70% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
My-protein-min

Спортивне харчування Myprotein - Україна обирає здоров'я

Myprotein є провідним брендом, який пропонує спортивне харчування. З каталогу вам вдасться замовити широкий асортимент якісних продуктів, в тому числі протеїнові порошки, вітаміни і мінерали, продукти з високим вмістом білка, альтернативу регулярним закускам і швидкому перекусу.

Про компанію Myprotein

Заснована в 2004 році, в даний час торгова марка є європейським лідером. Штаб-квартира знаходиться в Манчестері, але купити протеїн Myprotein можна в більш ніж 70 країнах завдяки різноманітній і захопленій команді співробітників, спортсменів і активних авторитетів. Бренд працює для того, щоб надихнути людей різного віку і статі повірити в свій спортивний потенціал, а потім спонукати їх реалізувати його.

Мета компанії - задовольнити бажання людей в усьому світі. Саме тому найкраще спортивне харчування Myprotein доступне для всіх, незалежно від їх цілей. У каталозі товарів ви знайдете:

  • спортивне харчування;
  • асортимент продуктів, придатних для вегетаріанців, веганів;
  • продукти без лактози і без глютену.

Переваги

  1. Вся продукція виробляється на власних заводах, завдяки чому вдалося скоротити витрати на послуги третіх осіб, щоб забезпечити відмінну ціну і високу якість.
  2. Керівники інвестували в якісне виробниче обладнання та передові методи випробувань, щоб забезпечити обіцяну чистоту і впевненість в тому, що все, що покидає склад, відповідає найвищим стандартам.
  3. На сайті Myprotein купити можна також спортивний одяг з інноваційним дизайном зі спеціальних матеріалів для занять спортом, щоб підтримати кожного в будь-якій ситуації в досягненні всіх цілей.
  4. Останні новини та найбільш важливі ноу-хау в області харчування ви знайдете в блозі і соціальних мережах, де також представлені рецепти, тренування і все інше, щоб підтримати людей на кожному етапі їх спортивної подорожі.
  5. Myprotein продовжує рости і диверсифікувати. Нова категорія товарів продуктів з органічних і рослинних інгредієнтів Myprotein відгуки отримує виключно позитивні.

Якщо і ви хочете товари Myprotein замовити з доставкою в Україну, то скористайтеся сайтом myprotein.cz. А оперативна доставка в міста Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та по Україні буде забезпечена сервісом myMeest.