ДОСТАВКА З SPORTISIMO

SPORTISIMO

Країна: Чехія

Товари: Одяг, взуття та аксесуари

Знижки до 50% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
Sportisimo.cz HP

За якісним спортивним одягом та інвентарем вирушаємо в магазин SPORTISIMO (Чехія)

SPORTISIMO є провідним продавцем спортивного інвентарю, одягу і взуття для будь-якого віку. Працює на чеському ринку з 1999 року, і за цей час з'явилося багато задоволених клієнтів, які високо цінують широкий асортимент високоякісних товарів за найвигіднішими цінами. В інтернет-магазині Спортісімо ви знайдете все необхідне для спорту і відпочинку:

  • ви можете вибрати з повного асортименту лиж, лижного спорядження;
  • форму та м'ячі для футболу;
  • все для спортивних змагань в приміщенні, бігу або фітнесу;
  • товари для велоспорту, піших прогулянок, водних видів спорту, велотренажерів;
  • одяг і аксесуари для активних прогулянок і багато іншого.

Навіть найменші спортсмени можуть бути екіпіровані з голови до п'ят для всіх видів спорту в будь-яких погодних умовах.

В асортименті ви знайдете відомі світові бренди, такі як Nike, Adidas, Vans, Umbro, Russell Athletic, Puma, Reebok, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton, Spyder, Salewa, Rollerblade, Scott, Olpran, Fila , К2 і т. д.

 Спортісімо (Чехія) - трохи історії

Перший офлайн магазин був відкритий восени 2001 року в торговому центрі Futurum в Брно, і з тих пір сімейство магазинів з продажу спортивного інвентарю та одягу росло. Іншою віхою в історії стала весна 2004 року, коли до магазинів SPORTISIMO приєднався магазин Nike - Nike Molo в метрополії Злічин. Це було лише питання часу, коли SPORTISIMO вийшов за межі Чеської Республіки. Це сталося в 2008 році, коли SPORTISIMO влаштувалися в Нітрі, Словаччині та Попраді. В кінці цього року відбулася ще одна подія, яка вважається дуже важливою віхою - як перша велика спортивна мережа на чеському ринку, продавець відкриває можливість клієнтам здійснювати покупки не виходячи з дому, використовуючи інтернет-магазин.

Єдина мета компанії SPORTISIMO - задоволений клієнт на 100%

В одній тільки Чеській Республіці SPORTISIMO налічує близько 100 магазинів на сьогоднішній день. Оскільки 100% задоволення потреб клієнтів є найбільш важливим для керівників компанії, сьогодні купити продукцію можна майже в тридцяти країнах Європейського Союзу.

Поки безпосередньо здійснювати покупки з магазину Спортісімо Україна не має можливості. Але сервіс myMeest ламає перешкоди, що стоять перед онлайн шопінгом на іноземних сайтах. Просто оформляйте замовлення, вказавши адресу нашого сладу в Чехії. При необхідності консолідуйте поупкі і економте час і гроші.