ДОСТАВКА З Taobao

Taobao

Країна: Китай

Товари: Всі категорії товарів

(Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ

доставка з Taobao

Тaobao - це найбільший інтернет-магазин в Китаї, дітище компанії Alibababa Group. По суті це той же Ali Express тільки для внутрішнього китайського ринку, відповідно ціни тут нижчі, а вибір товарів ширший. Сайт працює за системою C2C, «Споживач для Споживача» — форма електронної торгівлі, яка полягає в продажі товарів і послуг між споживачами. У цьому випадку сайт Taobao.com виступає в ролі торгового майданчика між покупцем і продавцем.

На Taobao пропонується різноманітний асортимент товарів: одяг і аксесуари, взуття, головні убори, побутова техніка й інші товари широкого вжитку. Користувачі можуть використовувати функцію пошуку, щоб знайти товари, у результатах пошуку можна зрівняти ціни від різних продавців. Продавці можуть виставляти нові і б/у товари до продажу на сайті Taobao з постійною ціною, з договірною ціною або аукціон.

Щоб вигідно купувати товари з Тaobao необхідно замовляти безкоштовну доставку по Китаю на склад myMeest і потім доставляти в Україну. Як замовити доставку на склад myMeest в Китаї можете дізнатися тут.

Про те, як купувати товари з Тaobao, вам буде корисна дана стаття.