ДОСТАВКА З Uniqlo

Uniqlo

Країна: Італія

Товари: Жіночий, чоловічий, дитячий одяг та аксесуари

Знижки до 40% (Оновлено 13.03.2020)  

ПЕРЕЙТИ
доставка з uniqlo

Uniqlo - каталог одягу для всієї родини

Японська компанія Юнікло з виготовлення повсякденного одягу для всієї родини доводить, що висока мода може бути доступною. Покупки предметів гардеробу з фешн-показів - прерогатива забезпечених людей. У Uniqlo замовити можна товари, адаптовані під сучасні віяння моди, але за демократичною вартістю.

Японський виробник займає лідируючі позиції серед мас-маркет брендів. За прибутковістю він поступається тільки шведському H & M і американському Gap. Одяг цього виробництва встигли по достоїнству оцінити користувачі з Китаю, Кореї, Японії, Європи і особливо США. Не меркнучий на тлі мінливих модних тенденцій молодіжний стиль, якість виконання, величезний асортимент одягу - Uniqlo сайт демонструє масу пропозицій для жінок, чоловіків, підлітків і дітей. У такому вбранні вся ваша сім'я буде прикладом тонкого сприйняття сучасних стильових концепцій.

Придбання за кордоном не завжди дорого

У багатьох країнах світу відкриті точки ритейл-продажів продукції Юнікло. Інтернет-магазин розширює можливості - здійснити онлайн шопінг можуть користувачі з будь-якого куточку планети.

Переслідуючи ідею доступності якісних речей, дозволяє Uniqlo замовити онлайн групу товарів середньої цінової категорії. Мас-маркет продукція адаптована під сегмент доступності, без шкоди стильовому наповненню і вибору матеріалів виготовлення.

Хочете замовити речі від Uniqlo, доставка здається непереборною перешкодою? Сервіс myMeest допоможе організувати її, відправлення прибуде на вашу адресу в найкоротші терміни. Навіщо оплачувати послуги посередника-мейлфорвардера?

Лише деякі марки безпосередньо постачають товар в Україну.

Офіційний Uniqlo інтернет-магазин може не обслуговувати певні банківські карти. На сервісі myMeest пропонують замовити послугу Shop Service, де вам допоможуть зробити покупку, оплатити її і доставити.

Економія при формуванні збірних посилок. Прийом, сортування, збір товарів з різних інтернет-магазинів в єдину бандероль, розсилка - вартість транспортування буде вигідною. Можна одночасно в Кореї, Китаї, Японії (наприклад, одяг Uniqlo) замовити, а платити за одну посилку.

З myMeest інтернет-шопінг буде комфортним і зручним, адже доставка товарів здійснюється в Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Вінницю, Івано-Франківськ. Мовний бар'єр між покупцем і магазином не стане причиною плутанини - Юнікло каталог містить російськомовний інтерфейс.